e-book-Kurs-cudow-Cwiczenia

E-book KURS CUDÓW
II. Ćwiczenia dla studentów

Masz problem z zapamiętaniem lekcji Kursu cudów? Od dziś możesz mieć je zawsze przy sobie!

E-booki są praktyczne. Można je przeglądać na czytniku e-booków, tablecie, laptopie a nawet na smartfonie. Dzięki tym udogodnieniom już nigdy nie zapomnisz, o co chodziło w dzisiejszej lekcji.e-book-Kurs-cudow

 

E-booki są dyskretne. Jeśli nie chcesz, nie musisz wzbudzać zainteresowania otoczenia wertowaniem opasłej księgi.

E-booki są wygodne. Dzięki spisowi treści lub zakładkom z łatwością wyszukasz konkretną lekcję. A może jakaś inna lekcja bardziej przemówi do Ciebie w danej sytuacji? Z łatwością ją znajdziesz i Kurs-cudow-smartfonotworzysz jednym dotykiem palca.

Jedziesz na wakacje? Już nie musisz ładować do bagażu ciężkiej książki. Smartfon mieści się w kieszeni a czytnik e-booków lub tablet - w damskiej torebce.

E-booki to ekologiczna konieczność. Choć nic nie zastąpi radości trzymania w rękach starannie wydanej książki, jednak jej wyprodukowanie wymaga mnóstwa energii, chemii i surowca drzewnego. Pozwólmy drzewom żyć, by cieszyły nasze oczy. Usiądźmy w ich cieniu. Z e-bookiem. e-book-kurs-cudow-lekcja

 

 

 

Specyfikacja publikacji:

Cena: 40,00 zł
ISBN 978-83-924823-6-9,
format EPUB*,
457 stron znormalizowanego maszynopisu
(1800 zn./str.)
Na podstawie edycji książkowej nakładem Urbański & Kozłowski opublikowanego w 2006 r., wydanie przejrzane i poprawione

* jeśli Twój czytnik, smartfon lub tablet nie obsługuje plików EPUB, można je z łatwością skonwertować do plików w innym formacie za pomocą darmowego oprogramowania dostępnego w Internecie (np. Calibra lub Sigil, dostępne na platformy IBM PC/Mac OS X/Android).

Przeglądanie e-booków na urządzeniach mobilnych może wymagać zainstalowania oprogramowania (istnieja zarówno bardzo dobre darmowe jak i komercyjne programy do odczytu e-booków - szczegóły w sieci).

Kupuję (płatność przelewem) lub zapłać 40,00 zł za pomocą Platności PayPalWięcej informacji/More information>

Powrót do strony głównej

This website Copyright ©2006-2014 by Cezary Urbański