Wędrówka do domu. Przeszkody dla pokoju w "Kursie cudów"


WZNOWIENIE

WĘDRÓWKA DO DOMU.
"Przeszkody dla pokoju" w Kursie cudów.

Kwintesencja nauk Kursu w ujęciu dr Kennetha Wapnicka - wybitnego znawcy tego dokumentu, autora kilkuset publikacji poświęconych temu dokumentowi i współwydawcy amerykańskiego oryginału.

143x205 mm (A5), 500 stron, opr. miękka

Kliknij obrazek, by nabyć "Wędrówkę do domu"

 

 

Ten kurs jest całkiem oczywisty. Jeśli tego nie widzisz, to dlatego, że interpretujesz go na opak i dlatego cię nie przeświadcza. A ponieważ przeświadczenie określa postrzeganie, nie postrzegasz tego, co znaczy i dlatego go nie akceptujesz. T 719,1-2

***

Tytułowa Wędrówka do domu wiedzie przez sekcje Kursu cudów, mówiące o czterech przeszkodach dla pokoju i wiele innych wiążących się z nimi zagadnień omawianych w Kursie. Choć przesłanie Kursu jest proste, nasze obrony psychologiczne wypaczają jego znaczenie, co utrudnia praktyczne posługiwanie się nim. Właśnie te obrony, czyniąc to, przed czym miałyby nas chronić, są przeszkodami dla pokoju. Niniejsza książka ma nam pomóc je odczynić, demaskując ich absurdalną a zarazem przewrotną naturę. To z kolei pomoże nam rozwijać ufność, byśmy, ustąpiwszy, pozwolili Duchowi Świętemu wieść nas drogą do radości i pokoju wewnętrznego.

Format: 143x205 mm (A5)
500 stron, oprawa miękka broszurowa
Cena: 70,00 zł

<Kup książkę>Powrót do strony głównej

This website Copyright ©2006-2014 by Cezary Urbański