Orędzie "Kursu cudow"

NOWOŚĆ

Dr Kenneth Wapnick
Orędzie Kursu cudów.
Wydanie połączone, obejmujące 2 tomy:
Tom I - Wszyscy są wezwani
Tom II - Niewielu decyduje się słuchać

"Orędzie Kursu cudów" jest przystępnym omówieniem nauk Kursu cudów wraz z dyskusją i wskazówkami, jak uniknąć ich opacznego rozumienia. Tom I - Wszyscy są wezwani, mógłby równie dobrze nosić tytuł Czego naucza "Kurs cudów"? podczas gdy tom II - Niewielu decyduje się słuchać - mógłby być zatytułowany Czego "Kurs cudów" nie naucza?

W pierwszym tomie autor omawia zasadnicze przesłanki programu nauki Kursu cudów, natomiast w tomie drugim zwraca uwagę studentów na najczęściej popełniane przez nich błędy w przeświadczeniu, że naucza ich czegoś, o czym faktycznie nie ma w nim mowy, przez co zaprzeczają jego autentycznemu posłaniu, tym samym utrudniając sobie osiągnięcie celów jego nauki - radości i pokoju wewnętrznego.

Tom pierwszy prezentuje studentom wstępnie zaznajomionym z treścią Kursu cudów jego streszczenie, będące wnikliwą prezentacją jego głównych zasad wraz z dyskusją praktycznych implikacji tych zasad w sferze religijnej, duchowej, etycznej, moralnej i naszych codziennych postaw.

Celem tomu Niewielu decyduje się słuchać jest - o czym czytamy we Wstępie - przekazanie wskazówek pomocnych w uniknięciu potencjalnych pomyłek wynikających z błędnego rozumienia, studiowania i implementowania w codziennym życiu nauk Kursu cudów. To pozwoli studentom oszczędzić mnóstwo czasu a wszak to jest celem... cudów.

Przeczytaj fragment książki (pdf)>

Format: 143x205 mm (A5)
538 stron, oprawa miękka broszurowa
Cena: 79,80 zł

<Zamów>Powrót do strony głównej

This website Copyright ©2006-2014 by Cezary Urbański